Greek Gleeks

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

A greek fan community for Fox's tv series Glee


5 απαντήσεις

    SMASH (New Episode Every Monday)

    avatar
    Nokato


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Points : 5
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
    Ηλικία : 28

    SMASH (New Episode Every Monday) Empty SMASH (New Episode Every Monday)

    Δημοσίευση από Nokato Τρι Φεβ 21, 2012 9:34 am

    SMASH (New Episode Every Monday) Header_160419


    Synopsis (via Wiki) :
    The show revolves around the creation of a new Broadway musical based on the life of Marilyn Monroe. As the production takes shape, everyone involved in it must balance their often chaotic personal lives with the all-consuming demands of a life in the theatre. The series features original music by composers Marc Shaiman and Scott Wittman.

    ________________


    So, το παρακολουθεί κανείς? Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ και δεν πιστεύω ότι τίθεται θέμα ανταγωνισμού με το Glee καθώς είναι τελείως διαφορετικές ιστορίες. Το μόνο κοινό είναι η μουσική και κατ'επέκταση το Broadway.

    Σχόλια? Αγαπημένοι ηθοποιοί? Μουσική? Discuss!
    constadinos
    constadinos
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 83
    Points : 217
    Reputation : 10
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Αθήνα

    SMASH (New Episode Every Monday) Empty Απ: SMASH (New Episode Every Monday)

    Δημοσίευση από constadinos Τρι Φεβ 21, 2012 10:16 am

    Εγώ έχω προλάβει να δω μόνο το πρώτο επεισόδιο, το οποίο μ'άρεσε αρκετά και σκοπεύω το συντομότερο να δω και το δεύτερο, αλλά και το τρίτο που έπαιξε χθες βράδυ! Δεν ξέρω πόοοοτε ακριβώς θα το κάνω με την εξεταστική να αναπνέει καυτό αέρα στο σβέρκο μου, αλλά ελπίζω... το συντομότερο!

    Προς το παρόν από το πρώτο κιόλας επεισόδιο δεν μπορώ να διαμορφώσω άποψη για τους χαρακτήρες, αλλά σίγουρα αγαπώ την Debra Messing(εδώ παίζει την Julia, μία από τους composers του musical) και η πρωταγωνίστρια η Kathy McPhee... μια χαρά εντύπωση μου έκανε από το πρώτο επεισόδιο! Βλέπουμε...

    Αν μη τι άλλο, το σκηνοθετεί και ο Spielberg... κρίμα είναι να πάει χαμένο! :Ρ
    PrincessDem
    PrincessDem


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 11
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
    Ηλικία : 36

    SMASH (New Episode Every Monday) Empty Απ: SMASH (New Episode Every Monday)

    Δημοσίευση από PrincessDem Τρι Φεβ 21, 2012 11:17 am

    Έχω δει και τα 3 επεισόδια και δηλώνω φαν! Δεν έχει καμία σχέση με το Glee και τα τραγούδια που υπάρχουν έχουν να κάνουν περισσότερο με το μιούζικαλ που ανεβάζουν (τις ακροάσεις και τα σχετικά) παρά με την εξέλιξη της σειράς. Η επιλογή των ηθοποιών είναι πολύ καλή και προσεγμένη και θα παίξει μάλιστα για 9 επεισόδια ο Will Chase (είχε υποδυθεί τον Roger στο Rent Filmed Live on Broadway), που είναι μια προσωπική μεγάλη μου αδυναμία και ήδη στο χθεσινό επεισόδιο έδωσε ρέστα!!! Δεν μπορεί με τόσους Broadway παραγωγούς - δημιουργούς κι έναν Spielberg στο τιμόνι να είναι άσχημο!!! Αναμένω τη συνέχεια!!!
    LoLa
    LoLa


    Αριθμός μηνυμάτων : 14
    Points : 17
    Reputation : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2012
    Τόπος : somewhere between glee heaven and hell >.<

    SMASH (New Episode Every Monday) Empty Απ: SMASH (New Episode Every Monday)

    Δημοσίευση από LoLa Παρ Μαρ 02, 2012 3:48 pm

    Προσεγμένη σειρά , καμία σχέση με το Glee, καλο cast. Derek <3 (αν και αντιπαθητικός χαρακτήρας) 'Αντε να δούμε.. Surprised
    Fotis333
    Fotis333


    Αριθμός μηνυμάτων : 28
    Points : 33
    Reputation : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

    SMASH (New Episode Every Monday) Empty Απ: SMASH (New Episode Every Monday)

    Δημοσίευση από Fotis333 Πεμ Σεπ 27, 2012 1:10 am

    Δεν ξέρω αν τις έχετε δει αλλά έχουν βγει αρκετές εικόνες από το Set. Smile


    http://www.spoilertv.com/2012/09/smash-season-2-bts-set-photos-14th.html

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 06, 2024 7:13 am